Datum Uur Type Team Wedstrijd Veld Kleedkamer
thuis
Kleedkamer
bezoek
19/08 18:00 Friendly PU11 K v k Svelta Melsele - K v k Svelta Melsele B-terrein A5 (A-Complex) A6 (A-Complex)
20/08 10:00 Friendly GU11 K f c Evergem-center - K v k Svelta Melsele
20/08 10:00 Friendly PU11 K f c Evergem-center - K v k Svelta Melsele
20/08 11:30 Friendly GUM12a K v k Svelta Melsele - Antwerp Diamonds Fc A-terrein
20/08 13:00 Friendly PU13 K Berchem Sport 2004 - K v k Svelta Melsele
27/08 14:00 Tournament PU12 K f c Merelbeke - K v k Svelta Melsele
03/09 09:30 Competition GU10a K v k Svelta Melsele - V k Valaarhof B-terrein B5 (B-Complex) B1 (B-Complex)
03/09 09:30 Competition GU10b K v k Svelta Melsele - S c City Pirates Antwerpen
03/09 09:30 Competition GU11 K v k Svelta Melsele - F c Bosdam Beveren B-terrein B3 (B-Complex) B1 (B-Complex)
03/09 09:30 Competition GUM12b K v k Svelta Melsele - Verbr Zwijndrecht
03/09 11:00 Competition PU10 K Londerzeel S k - K v k Svelta Melsele
03/09 11:00 Competition PU12 K v R s Waasland-sk Beveren - K v k Svelta Melsele
03/09 11:30 Competition GU12 K v k Svelta Melsele - S c City Pirates Antwerpen B-terrein B4 (B-Complex) B2 (B-Complex)
03/09 11:30 Competition GUM12a K v k Svelta Melsele - S c City Pirates Antwerpen A-terrein
03/09 11:30 Competition GU13 K v k Svelta Melsele - Zandvliet Sport B-terrein B6 (B-Complex) B2 (B-Complex)
04/09 09:30 Competition PU11 K Londerzeel S k - K v k Svelta Melsele
04/09 09:30 Competition PU13 Yellow Red K v Mechelen - K v k Svelta Melsele
10/09 09:30 Competition PU11 K v k Svelta Melsele - K v R s Waasland-sk Beveren B-terrein B5 (B-Complex) B1 (B-Complex)
10/09 09:30 Competition GU13 K s k Kieldrecht - K v k Svelta Melsele
10/09 09:30 Competition PU10 K v k Svelta Melsele - Beerschot V a B-terrein B3 (B-Complex) B1 (B-Complex)
10/09 09:30 Competition GU10b K f c Vrasene - K v k Svelta Melsele
10/09 11:00 Competition GU11 Fc Sint-niklaas - K v k Svelta Melsele
10/09 11:15 Competition GU12 S v Eendracht Bazel - K v k Svelta Melsele
10/09 11:30 Competition PU12 K v k Svelta Melsele - Beerschot V a B-terrein B6 (B-Complex) B2 (B-Complex)
10/09 11:30 Competition PU13 K v k Svelta Melsele - Eendracht Buggenhout B-terrein
10/09 12:00 Competition GU10a Kon Olvac - K v k Svelta Melsele
10/09 13:00 Competition GUM12b F c Patro Hoevenen - K v k Svelta Melsele
10/09 13:00 Competition GUM12a F c Patro Hoevenen - K v k Svelta Melsele
17/09 09:30 Competition PU10 K v k Svelta Melsele - K Rupel Boom F c B-terrein B3 (B-Complex) B1 (B-Complex)
17/09 09:30 Competition GUM12b S d Andalucia - K v k Svelta Melsele
17/09 09:30 Competition GU11 K v k Svelta Melsele - Sportkring Kemzeke B-terrein B3 (B-Complex) B1 (B-Complex)
17/09 09:30 Competition GU12 F c Bosdam Beveren - K v k Svelta Melsele
17/09 10:00 Competition GU10a K s c O l v e - K v k Svelta Melsele
17/09 10:00 Competition GU10b Fc Antwerpen Noord - K v k Svelta Melsele
17/09 11:30 Competition PU11 Rac Voetbalclub Hoboken - K v k Svelta Melsele
17/09 11:30 Competition PU13 K v k Svelta Melsele - K f c Vrasene B-terrein
17/09 11:30 Competition PU12 K v k Svelta Melsele - Rac Voetbalclub Hoboken B-terrein B6 (B-Complex) B2 (B-Complex)
17/09 12:30 Competition GU13 K f c Jong Vl Kruibeke - K v k Svelta Melsele
17/09 12:45 Competition GUM12a F c Merksem - K v k Svelta Melsele
Gelieve geen waardevolle voorwerpen in de kleedkamer achter te laten.