Datum Type Team Wedstrijd Veld Kleedkamer
thuis
Kleedkamer
bezoek
Kleedkamer
scheidsrechter
06/03 - 18:00 Friendly U13-A (PU13) Kvk Svelta Melsele - Ksc Dikkelvenne B-terrein
06/03 - 19:45 Friendly U17 Fc Poesele - Kvk Svelta Melsele
06/03 - 20:00 Friendly U21-A (PU21) Kvk Svelta Melsele - Avanti Stekene
08/03 - 19:00 Waasland Cup U13-C (GUM13a) Kvk Svelta Melsele - Club Brugge Kv A-terrein
08/03 - 20:00 Competition A Ksc Lokeren-temse - Kvk Svelta Melsele
08/03 - 20:00 Competition A Sv Eendracht Bazel - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 00:00 Competition - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 09:00 Competition U13 Ksk Sint-amands - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 09:30 Competition U13 Fc Herleving St-pauwels - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 09:30 Competition U11-A (PU11) Kvk Svelta Melsele - K Ternesse Vv Wommelgem B-terrein B5 (B-Complex) B1 (B-Complex)
09/03 - 09:30 Competition U10-A (PU10) Kvk Svelta Melsele - Jong Sg Dendermonde B-terrein B3 (B-Complex) B1 (B-Complex)
09/03 - 09:30 Competition U10-B (GU10) Kvk Svelta Melsele - Sporting Burcht Fc B-terrein B5 (B-Complex) B1 (B-Complex)
09/03 - 09:30 Competition U7 Vk White-boys St-niklaas - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 10:00 Competition U12 Verbr Zwijndrecht - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 10:00 Competition U11 Kfc Herleving Sinaai - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 11:00 Competition U7 Kfc Herleving Sinaai - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 11:00 Competition U6 Ksk Kieldrecht - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 11:00 Competition U6 Ksk Klinge - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 11:30 Competition U08-C (GU8) Kvk Svelta Melsele - Sporting Burcht Fc A-terrein A4 (A-Complex) A3 (A-Complex)
09/03 - 11:30 Competition U8 K Antonia Fc - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 11:30 Competition U12-A (PU12) Kvk Svelta Melsele - Eendracht Buggenhout B-terrein B6 (B-Complex) B2 (B-Complex)
09/03 - 11:30 Competition U09-C (GU9) Kvk Svelta Melsele - K s k Beveren A-terrein A4 (A-Complex) A3 (A-Complex)
09/03 - 11:30 Competition U09-B (PU9b) Kvk Svelta Melsele - Sportkring Sint-niklaas A-terrein A2 (A-Complex) A1 (A-Complex)
09/03 - 11:30 Competition U07-B Kvk Svelta Melsele - Fc Bosdam Beveren A-terrein A5 (A-Complex) A6 (A-Complex)
09/03 - 11:30 Competition U8 K Antonia Fc - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 11:30 Competition U09-A (PU9a) Kvk Svelta Melsele - Sportkring Sint-niklaas A-terrein A2 (A-Complex) A2 (A-Complex)
09/03 - 12:00 Competition U15 Fc Oppuurs - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 13:30 Competition U17-A (PU17) Kvk Svelta Melsele - K Ternesse Vv Wommelgem C-terrein B2 (B-Complex) B1 (B-Complex)
09/03 - 14:00 Competition U15 Herleving Red Star Haasdonk - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 15:00 Competition A Loenhout Sk - Kvk Svelta Melsele
09/03 - 16:30 Competition U21-A (PU21) Kvk Svelta Melsele - Kfc Zwarte Leeuw
09/03 - 19:30 Competition Heren B Kvk Svelta Melsele - Vks Hamme-zogge
10/03 - 09:30 Competition U13 Rac Voetbalclub Hoboken - Kvk Svelta Melsele
10/03 - 15:00 Competition A K St Sv Denderleeuw - Kvk Svelta Melsele
13/03 - 18:00 Friendly U08-C (GU8) Kvk Svelta Melsele - Vk White-boys St-niklaas A-terrein A4 (A-Complex) A3 (A-Complex)
13/03 - 18:00 Friendly U13 Ksc Dikkelvenne - Kvk Svelta Melsele
13/03 - 19:30 Friendly U15 Svk Maldegem - Kvk Svelta Melsele
15/03 - 20:00 Competition A Fc Bosdam Beveren - Kvk Svelta Melsele
15/03 - 20:00 Competition Beloften Kvk Svelta Melsele - Ksk Kallo
15/03 - 20:30 Competition U21 Kvc Westerlo - Kvk Svelta Melsele
16/03 - 09:30 Competition U11-B (GU11a) Kvk Svelta Melsele - Sporting Burcht Fc B-terrein B3 (B-Complex) B1 (B-Complex)
16/03 - 09:30 Competition U08-A (PU8a) Kvk Svelta Melsele - Vc Mortsel Og A-terrein A2 (A-Complex) A1 (A-Complex)
16/03 - 09:30 Competition U8 Verbr Zwijndrecht - Kvk Svelta Melsele
16/03 - 09:30 Competition U06-A Kvk Svelta Melsele - Sportkring Sint-niklaas A-terrein A5 (A-Complex) A6 (A-Complex)
16/03 - 09:30 Competition U10-A (PU10) Kvk Svelta Melsele - K Rupel Boom Fc B-terrein B3 (B-Complex) B1 (B-Complex)
16/03 - 09:30 Competition U9 K Londerzeel Sk - Kvk Svelta Melsele
16/03 - 09:30 Competition U06-B Kvk Svelta Melsele - Ksk Klinge
16/03 - 09:30 Competition U08-B (PU8b) Kvk Svelta Melsele - Vc Mortsel Og A-terrein A2 (A-Complex) A1 (A-Complex)
16/03 - 09:30 Competition U9 K Londerzeel Sk - Kvk Svelta Melsele
16/03 - 11:30 Competition U13-A (PU13) Kvk Svelta Melsele - Kfc Vrasene B-terrein
Gelieve geen waardevolle voorwerpen in de kleedkamer achter te laten.